درباره ما

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران برای اولین بار در دهه هفتاد شمسی آغاز به فعالیت نمود. در آن زمان، با استعانت از خداوند متعال و مدیریت هدفمند و بر پایه دانش آقای مهندس مجید کریمی علویجه ( پدر علم ایزو ) ، ساختار مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران، شکل گرفت. این مرکز با جذب، توانمند سازی و به کار گیری نخبگان و دانشمندان جوان ایرانی، گامهای موثری در جهت تحقق اهداف و رسالت خود برداشت. از جمله راهبردها و اهداف شخص مدیریت محترم عامل این مرکز، مدیریت دانش مورد نیاز متقاضیان بوده و هست.

امروزه اکثر سازمانها، مجموعه ها و شرکتها، از طرق مختلف به دنبال ارتقاء جایگاه سازمانی خود، در بین رقبا و از نظر کارفرمایان و مشتریان خود هستند، علاوه بر این نیاز، به دنبال بهره وری و سودآوری و برند سازی هستند. با توجه به این نیازها، به دنبال ابزاری هستند که به طور مطمئن و پایدار گام بردارند. از جمله این ابزارها می توان اخذ یکسری مجوزها و گواهینامه های ملی و بین المللی برای شرکتشان و یا محصولات و خدماتشان نام برد. مانند: گواهینامه های ملی و بین المللی ایزو ، گواهینامه HSE ، گواهینامه CE ، گواهینامه صلاحیت پیمانکاری ( رتبه یا گرید پیمانکاری ) ، گواهینامه تعیین صلاحیت شرکتهای خدماتی ، گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران و خیلی از مجوزها و گواهینامه های دیگری که توسط نهادهای داخلی مانند، وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان ملی استاندارد ایران و … و همچنین مراجع و نهادهای بین المللی مانند IAF ، ILAC و …

با رشد روزافزون تکنولوژی و تغییر قوانین ملی و بین المللی، هر یک از این نهادها همواره دچار تغییر رویه برای صدور گواهینامه ها و مجوزهای خود هستند. از طرفی متقاضیان به دنبال کسب اطلاعات دقیق و البته به رور در مورد الزامات فنی، اداری و حقوقی این گواهینامه ها و مجوزها هستند.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران، رسالتش مشاوره و اطلاع رسانی در خصوص آخرین وضعیت این الزامات و قوانین به متقاضیان می باشد تا متقاضیان بتوانند در کمترین زمان و با کمترین هزینه، گواهینامه ها و مجوزهای خود را کسب نمایند.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران تحت شماره 301795 و شناسه ملی 10103404109 دراداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ثبت رسمی گردید و برند سیستم کاران به عنوان برند تائید و ثبت شده توسط قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به شماره مجوز 13995014000106708 ثبت شده است. این مرکز همچنین عضور رسمی کمیته فنی متناظر تدوین استانداردهای بین المللی ISO سازمان ملی استاندارد می باشد.