گواهینامه ایزو چیست؟ دریافت اخذ انواع گواهینامه

همه ما میدانیم که دریک بازار جهانی، کنترل و تعادل باید وجود داشته باشد. در غیر این صورت، و زمانی که کنترل و تعادل وجود نداشته باشد حفظ ثبات و کیفیت در بین صنایع و کشورها بسیار دشوار خواهد بود. برای حل این مشکلات روش هایی وجود دارد از جمله. استانداردهای بین المللی که این استانداردهای بین المللی به حفظ شرایط کمک میکنند گواهینامه ایزو ISO است.

گواهینامه ایزو چیست؟ گواهینامه iso چیست؟ این سوالیه که درحال حاضرو زندگی امروزه ذهن خیلی ها را درگیر کرده و برای خیلی ها مطرح شده و متاسفانه مردم اطلاع دقیقی از آن ندارند. به شما تبریک فراوان می گویم چون که در این مقاله می تونید به جواب تمامی سوالاتتون برسید پس با ما همراه باشید.

گواهینامه ISO چیست؟

گواهی نامه ایزو در واقع مهر تأییدی است که از یک نهاد شخص ثالث. ( که یک شرکت مطابق با یکی از استانداردهای بین المللی توسعه یافته و منتشر شده ) توسط سازمان بین المللی استاندارد (ISO) اجرا می کند. ISO یک سازمان بین المللی مستقل و غیردولتی است که کارشناسان را برای به اشتراک گذاشتن. دانش و توسعه استانداردهای بین المللی که از نوآوری حمایت می کند و راه حل هایی برای چالش های جهانی ارائه می دهد گرد هم می آورد.

اگر بخواهیم خلاصه بگوییم میتوان به این صورت گواهینامه ایزو را معنی کرد: گواهی نامه ی ISO یا همان مدرک ایزو به استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد سازی گفته میشود. سازمان بین المللی ایزو مانند بقیه ی سازمان ها، وظایفی را بر عهده دارد که در سطح بین الملل قابل اجرا و حمایت است. از جمله وظیفه ی سازمان بین المللی ISO  مقرر کردن استانداردهای جهانی بنا به خواسته و شرایط قانونی همه ی کشورها، به خاطر یکسان سازی همه ی فرآیند ها و روال انجام کارها با هدف آسان سازی و تسهیل بخشیدن به امر تولید و توسعه ی روز افزون خدمات و تولیدات به دلیل حمایت از تولید کننده و مصرف کننده میباشد.

نکته
گواهینامه ایزو

همانطور که در بالا ذکر شد، ISO به سازمان بین المللی استاندارد اطلاق می شود. این سازمان استانداردها را تدوین می کند و این کار را به منظور تأیید مشاغل یا سازمان ها انجام می دهد. صدور گواهینامه توسط شخص ثالث انجام می شود و سالانه مورد آزمایش قرار میگیرد. شاید قبلا هم این را شنیده باشید که کلمه ی ایزو (ISO) از کلمه ای یونانی با عنوان ISOS گرفته شده است که به معنی یکپارچه سازی، یکسان سازی و برابری است ؛ ولی ایزو مخفف دقیق کلمه ی سازمان بین المللی استاندارد سازی به لاتین نیست. و در واقع  International Organization for Standardization  به معنی و مفهوم سازمان بین المللی استاندارد سازی می باشد که مخفف آن، کلمه ی IOS می شود که بنا به این عنوان، ISO  گرفته شده از این عبارت نیست.

کاربرد استانداردهای ایزو

گواهینامه ایزو گواهی میدهد که در واقع که یک سیستم مدیریت، فرآیند تولید، خدمات یا رویه مستندسازی تمام الزامات استانداردسازی و تضمین کیفیت را دارد. ISO (سازمان بین المللی استاندارد) یک سازمان مستقل، غیر دولتی و بین المللی است که استانداردهایی را برای تضمین کیفیت، ایمنی و کارایی محصولات، خدمات و سیستم ها ایجاد میکند.

گواهینامه های ISO در بسیاری از زمینه های صنعت، از مدیریت انرژی و مسئولیت اجتماعی گرفته تا تجهیزات پزشکی و مدیریت انرژی وجود دارد. استانداردهای ISO برای اطمینان سازی بیشتر مردم بنا شده است. هر گواهی استانداردها و معیارهای جداگانه ای دارد و به صورت عددی طبقه بندی می شود. علامت های استاندارد هر کدام به صورت یک کد با چند رقم تشکیل شده اند ( برای مثال میتوان ISO 9001 یا ISO 14001 ) در ادامه برخی از این استاندارد ها را برای شما تعریف میکنیم تا با کلیت موضوع مدرک ایزو بیشتر آشنا شوید.

این کدها هر کدام در زمینه و موضوع خاصی تعریف شده اند؛ مثلا “iso 9001” به موضوع مدیریت کیفیت دریک شرکت اشاره دارد و یا iso 14001 تعهد شرکت به محیط زیست را ثابت می کند. Haccp نشان دهنده کیفیت مواد غذایی تولیدی یک شرکت و سلامت آنها است و هزاران تعریف دیگر که بسته به موضوع شرکت میتواند دریافت شود. در بالا گفتیم که این کد ها به صورت ارقام می باشند ولی بهتر است بگوییم که مدرک و گواهینامه ایزو (ISO) معمولا به صورت اعداد می باشند.

نکته
گواهینامه iso

این سازمان ابتدا با نام (ISA) “ International standard association”  در سال 1926 با شرکت کردن 20 کشور در تمامی دنیا تاسیس شد و بعدها در سال 1942 تعطیل شد. در عمل ایزو به صورت یک کنسرسیوم با ارتباطات قوی با دولت ‌ها فعالیت می‌کند. این مؤسسه انواع استانداردهای تجاری و صنعتی جهانی را تعیین می‌نماید. در حال حاضر مرکز ایزو در ژنو سویس قراردارد. سازمان بین‌المللی استاندارد ISO که مقر آن در ژنو می‌باشد در 23 فوریه 1947 به منظور یکپارچه کردن تدوین استاندارد در سراسر جهان ایجاد تسهیلات در تجارت بین المللی حمایت از تولید کننده و مصرف کننده و توسعه همکاری های علمی تکنولوژیکی اقتصادی و … با عضویت 25 کشور به فعالیت خود ادامه داد.

این سازمان بین المللی مجموعه ای از “توسعه دهندگان ایزو” را دور هم جمع کرده که برخی از این اعضا به صورت اعضای اصلی ایزو هستند و برخی فرعی و قسمتی از این اعضا نیز به عنوان اعضای جانبی ISO در این سازمان، مشارکت و فعالیت دارند. سازمان ایزو درحال حاضر 147 نفر عضو دارد که iran و سازمان استاندارد ملی ایران، یکی از اعضا و اعضای اصلی این سازمان به حساب میآیند.

انواع گواهینامه ISO

گواهینامه ایزو به 2 دسته تقسیم میشود:

 • گواهینامه ایزو ISO اختصاصی
 • گواهی امه ایزو ISO عمومی

 تفاوت گواهینامه ایزو اختصاصی و عمومی چیست؟

مدرک و گواهینامه ایزو بنا به موضوع و اقدامات شرکت گرفته میشود؛ به این دلیل است که هرچند برخی از این استانداردهای گواهینامه ایزو مانند ISO 9001  و یا ISO 14001 و ohsas18001  به صورت عمومی قابل دریافت می باشند و حتی پایه بسیاری از استاندارد های ایزو دیگر هستند بلکه همه شرکتها میتوانند در راستای تعهدات خود و رعایت قوانین تعیین شده اقدام به اخذ انها بکنند؛ ولی برخی از این استاندارد ها و مدارک ایزو، مانند استاندارد Haccp تنها مختص تولید کننده های مواد غذایی است و یا استاندارد iso/ts16949 مخصوص به شرکت های تولیدکننده خودرو و یا شرکت های مرتبط با خودرو می باشد. تفاوت این 2 نوع گواهینامه ایزو در این جزئیات است که بسیار برای صنایع مختلف قابل اهمیت است.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران مفتخر است با سالها تجربه به شما عزیزان در دریافت انواع گواهینامه ها خدمت گذاری کند (جهت تماس با ما روی دکمه زیر کلیک کنید یا فرم را پر کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل گیرند.)

تماس با ما

تعریف گواهینامه ایزو 9001

“ISO 9001”: عددی که بعد از ISO ظاهر میشود استاندارد را طبقه بندی می کند. تمام استاندارد های خانواده ISO 9000 به مدیریت کیفیت اشاره دارد. ISO 9001 یکی از شناخته شده ترین استانداردهای ISO است و معیارهایی را برای رعایت تعدادی از اصول مدیریت کیفیت تعریف می کند. به کسب و کارها و سازمان ها کمک میکند تا کارآمدتر باشند و رضایت مشتری را بهبود بخشند.

2015: عدد نهایی در گواهینامه ISO به نسخه استانداردی اشاره دارد که رعایت شده است و با سال تقویمی که آن استانداردها راه اندازی شده اند نشان داده می شود. 2015 پنجمین ویرایش ISO 9001 است. در سپتامبر 2015 راه اندازی شد و میدمتالز فرآیندهای خود را برای مطابقت با مشخصات این جدیدترین نسخه به روزرسانی کرده است.

 گواهینامه ISO 9001 به چه معناست؟

اگر سازمانی خودرا به عنوان “گواهینامه ISO 9001” اعلام کند، به این معنی است که سازمان الزامات تعیین شده تحت ISO 9001 را برآورده کرده است. گواهی نامه ایزو 9001 سازمان ها را ملزم می کند که یک سیستم مدیریت کیفیت را تعریف و از آنها پیروی کنند که هم مناسب و مؤثر باشد و هم از آنها بخواهد مناطقی را که برای بهبود هستند شناسایی کرده و نسبت به این بهبودها اقدام کنند.

درنتیجه، معمولاً درک می شود که سازمانی که مدعی گواهینامه ISO 9001 است، سازمانی با محصولات و خدماتی است که استانداردهای کیفیت را برآورده می کند.

از جمله مزایای گواهی نامه ایزو  ISO 9001 برای سازمان ها  :

 • “حمایت مدیریت ارشد برای مدیریت فرآیند کارآمد”
 • “افزایش بهره وری و مزیت رقابتی”
 • “مشخص نمودن مسئولیت ها در سراسر سازمان”
 • “بهینه نمودن فرآیند ها”
 • “بهبود ارتباط با کارکنان و مشتریان”
 • “فراهم نمودن سیستم ارزیابی جهت بهبود مستمر”
 • “فرصت های بازاریابی و ورود به بازارهای جدید”
 • “کاهش هزینه ها”
 • “افزایش سود آوری”

برخی از مزایای ایزو 9001 برای مشتریان :

 • “بهبود کیفیت و خدمات”
 • “تحول بموقع محصولات و خدمات”
 • “کاهش برگشتی محصولات و شکایت مشتریان”
 • “ردیابی محصولات و خدمات”
 • “ممیزی مستقل توسط شرکت های گواهی دهنده خارجی، اخذ گواهینامه ایزو به منظور اطمینان به مشتریان درخصوص تعهد کیفیت”

در ایران از سال 1375 سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 در صنایع تولیدی بزرگ ایران استقرار یافت و سپس این استاندارد محبوب در سایر سازمان های کوچک و بزرگ و بخصوص سازمان های خدماتی استقرار یافته است. متاسفانه اکثر سازمان های ایرانی به دلایل مختلفی از تمامی مزایای استقرار ایزو 9001 بهره مند نیستند و فقط گواهینامه ایزو آنها به عنوان ابزاری برای تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد.

 در اینجا به برخی از مهم ترین دلایل عدم بهره مندی از مزایای گواهی نامه ایزو 9001 در شرکت های ایرانی اشاره میکنیم :
 • “عدم استفاده از مشاور و اهینامه ایزو با تجربه و نداشتن تجربه کافی”
 • “متناسب نبودن مستندات ایزو طرح ریزی شده با اندازه، ابعاد و پیچیدگی فرآیند های سازما “
 • “عدم حمایت مدیریت ارشد سازمان جهت استقرار سیستم مدیریت کیفیت گواهینامه ایزو”

چگونه می توانم از استانداردهای ISO جدید مطلع شوم؟

مناسب ترین و بهترین راه برای یادگیری درمورد استانداردهای ISO جدید، اصلاح شده یابه روز شده از خود ISO است. به عنوان سازمانی که استانداردها را تعیین می کند، آنها بهترین منبع خواهند بود. علاوه بر این، رسانه ‌هایی وجود دارند که خلاصه ‌ها و توضیحاتی درباره به‌ روزرسانی‌های ISO ارائه می‌کنند تا به افراد و کسب‌ و کارها کمک کنند تا آنها را درک کنند.

  به‌روزرسانی 2015 شامل موارد زیر است:

 • ساختار متفاوت
 • اصطلاحات مختلف
 • رویکرد فرآیندی
 • تمرکز بیشتر روی ورودی و خروجیها
 • تفکر مبتنی بر ریسک
 • تمرکز بر بافت سازمان
 • به روز رسانی رهبری و تعهد
 • ادغام بهتر با سایر استانداردهای ISO

جدول زمانی آموزش برای استانداردهای ISO چیست؟

جدول زمانی آموزش به عوامل متعددی از جمله درک الزامات، آمادگی یک سازمان و اندازه و پیچیدگی سازمان بستگی دارد. با این حال، اکثر افراد می توانند انتظار داشته باشند که گواهینامه ISO 9001:2015 خود را در مدت سه تا شش ماه دریافت کنند.

چرا داشتن گواهینامه ISO مهم است؟ گواهی ISO به سهامداران کلیدی شما نشان می دهد که شما یک کسب و کار خوب را اداره می کنید که دارای ساختار، پایدار و آماده برای رشد است.

هر استاندارد ISO مزایای خاص خود را دارد، به عنوان مثال:

 • ISO 9001 : به مشتریان شما کمک میکند تا در اولویت قرار گیرند
 • ISO 27001 : از سیستم ها، داده ها و شهرت شما محافظت میکند
 • ISO 14001 : اثرات زیست محیطی شما را کاهش میدهد
 • ISO 45001 : به شما کمک میکند از افراد خود محافظت کنید
 • ISO 22301 : از کسب و کار شما در برابر اختلال محافظت میکند

مزایای مشترک در تمام استانداردهای ISO عبارتند از:

 • افزایش بهره وری
 • کاهش هزینه ها
 • بهبود رضایت مشتری
 • کارکنان متعهدتر
 • کاهش خطرات احتمالی
 • کاهش حق بیمه
 • به مناقصه کمک میکند

با حفظ گواهینامه ISO، تعهد سازمان خود را به دستیابی به اهداف خود و افزایش اعتبار و اعتماد مشتری به محصول یا خدمات خود را ثابت میکنید.

اخذ رایگان گواهینامه ایزو

فواید گواهینامه ایزو

1-آشنا شدن با نیازهای مشتریان

اکثر شرکتها “گواهینامه ISO 9001 “را صرفا برای رفع یکی از نیازهای مشتریان خود میخواهند. مشتریان این شرکتها اعلام میکنند که فقط با کسانی که گواهینامه ISO 9001 دارند، کار می کنند. مشکل این شرکت ها این است که آنها به دنبال فواید کوتاه مدت هستند. آنها مفهوم کیفیت را از طریق بهبود مستمر درک نمی کنند. آنها متوجه نمیشوند که افزایش تدریجی رضایت مشتری، هدف نهایی QMS است.

به عبارت دیگر، این شرکت ها با برنامه اقدام به تهیه گواهینامه ایزو نکرده اند و ممکن است آنرا یک تکه کاغذ بشمارند، بدون دیدن کیفیت واقعی یا بهبودی به دست می آورد. تمرکز تنها بر روی آن یک مزیت و افزایش فوری درآمد می باشد.

2-کسب درآمد بیشتر از مشتریان جدید

هنگامی که گواهینامه ISO 9001 را کسب می کنید، می توانید گواهینامه کیفیت خود را تبلیغ کنید و به درخواست های مشتریان خود که فقط با شرکت هایی که گواهینامه ISO 9001 را دارند و همکاری میکنند را پاسخ دهید. صدور گواهینامه ایزو 9001 می تواند بازارهای جدیدی را باز کند که تا قبل از صدور گواهینامه شما تقریبا قادر به انجام آن نبودید.

3-بهبود کیفیت شرکت

تعاریف بسیاری از”کیفیت” وجود دارد، اما فیلیپ کراسبی وجوزف جورن2 مورد از بهترین ها را ارائه میدهند. کراسبی آن را “انطباق با الزامات” تعریف کرد؛ جورن آن را “مناسب برای استفاده” نامید. یک سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 به خوبی طراحی شده، باعث میشود شرکت شمابه سوی موفقیت گام بردارد.

4-افزایش رضایت مشتری

شما علاوه بر اینکه نیازهای ذکر شده خود را برآورده میکنید، بلکه بیشتر از شرایط موردنیاز خود را نیز خواهید دید. کیفیت نیز به معنی کم شدن شکایت و انجام کار بهتر برای حل و فصل کسانی است که شما انجام می دهید. اگر سیستم مدیریت کیفیت شما به درستی کار می کند، باید بدانید که مشتریان شما چه انتظاراتی انتظار دارند و شما باید در راستای افزایش رضایت مشتری آن ها را ارائه نمایید.

5-توصیف، درک و ارتباطات

“استاندارد ISO 9001 QMS” مستلزم شناسایی و توصیف فرایندهای شما با استفاده از معیارهای تجاری است که هدف آن مدیریت و کنترل بهتر فرآیندهای کسب و کار شماست. اهداف کیفیت از مرکز مدیریت شما تشکیل شده است. اگر شما یک تلاش صادقانه برای مطابقت با الزامات دریافت گواهینامه ISO 9001 کسب کنید، بیشتر درباره کسب و کارتان خواهید آموخت.

6-ایجاد یک فرهنگ حرفه ای و ماموریت بهتر

پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 میتواند کارکنان را توانمند سازد. QMS آنها را با انتظارات روشن (اهداف کیفیت و توصیف شغل)، ابزارهایی برای انجام کار خود (روش ها و دستورالعمل های کاری) و سریع، بازخورد عملیاتی در مورد عملکرد آنها (معیارهای فرایند) فراهم می کند. در نتیجه یک شرکت بهبود یافته و یک کارمند حرفه ای تر خواهیم داشت.

7-بهبود پایداری عملیات شما

یک راه برای فکر کردن به آن “کاهش تنوع” است. کاهش تنوع در فرایندهای شما ، تعریف یکپارچگی است. درنتیجه برای رسیدن به پایداری کنترل فرآیندهای خود را افزایش دهید! کنترل از داشتن یک هدف مشخص برای شلیک (هدف) ، جمع آوری داده ها در فرآیند ( معیارها ) و درک نحوه تنظیم روند (روش ها و دستورالعمل های کاری) برای حفظ خروجی می آید. اگر سیستم کیفیت صدور گواهینامه ISO 9001 شما درحال کار است، شما باید عملیات … و محصول … انطباق را افزایش دهید. با این روش میتوانید به پایداری در عملیات و اجرای اهداف خود برسید.

8- تمرکز مدیریت و کارمندان

داشتن اهداف، معیارها ورویه های مناسب باعث میشود که مدیریت و کارکنان بتوانند تمرکز بیشتری بروی اهداف سازمان داشته باشند و درک بهتری از اهداف بلند مدت سازمان داشته باشید.” ISO 9001 QMS”یک راه برای اطمینان از این موضوع است که شرکت به معنای واقعی یک واحد یکپارچه و متمرکز می باشد. ممیزی داخلی، (و نظارت)، و ممیزی های خارجی منجر به صدور گواهینامه ISO 9001 مستلزم آن است که شرکت به صورت دوره ای پروسه های کیفیت خود را بررسی کند. ممیزی های فرایند مستمر اگر به درستی انجام می شود می تواند بازخورد عینی مورد نیاز برای اصلاح هر گونه انحراف از مسیر کیفیت را فراهم کند و شرکت را بر اهداف خود متمرکز می سازد.

9- بهبود بهره وری، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در هزینه

یه “سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001” کامل نیست؛ هیچ پروسه ای نیست و هیچکس کامل نیست (چرا این استاندارد یک بند را به «بهبود مستمر» اختصاص می دهد؟) اگر سیستم مدیریت کیفیت QMS به خوبی اجرا می کند شرکت شما را به نزدیک شدن کامل میکند. همان طور که فرایندهای شما بهبود پیدا می کنند، سازگاری بیشتری پیدا می کنند و شما با اهداف و هدف خود به نتایج قابل ملاحظه ای خواهید رسید. به عنوان مثال ضایعات فرآیند های کاری شما کاهش مییابد.

فواید گواهینامه ایزو

سایر مزایای استاندارد ایزو ISO

 • تجارت بین الملل
 • ایمنی و رضایت مشتری
 • مشارکت در صنعت
 • بهره وری بیشتر

آشنایی با NACI ایران

مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به نام” National Accreditation Center Of IRAN ” اختصارا Naci نامیده میشود. NACI به عنوان مرکز تایید صلاحیت شده توسط انجمن IAF در حوزه استاندارد در ایران فعالیت می کند. یکی از وظایف NACI اعتبار دهی به مرجع صدور گواهی نامه ایزو ISO در ایران هست. لذا مرجع معتبر صدور “گواهینامه ایزو ISO” می بایست مورد تایید مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI قرار گیرد. NACI سال 1382 شمسی در هفدهمین اجلاس مشترک IAF و ILAC با ایجاد تفاهم نامه مشترک به عضویت انجمن اعتبار دهنده بین المللی IAF درآمد.

دریافت ایزو

دریافت ایزو به آسانی هرچه تمام فقط با یک تماس! این یه تبلیغ نیست واقعیته… همانطور که میدانیم گواهینامه ایزو در حقیقت مهر تأیید است که از یک نهاد شخص ثالث و توسط “سازمان بین المللی استاندارد ایزو” اجرا می شود. قبلا توضیح دادیم که این سازمان چیست، کارش چیه، از کی شروع به فعالیت کرده و… اما به طور کلی این سازمان ISO یک سازمان بین المللی مستقل و غیر دولتی است که کارشناسان را برای به اشتراک گذاشتن دانش و توسعه استانداردهای بین المللی که از نوآوری حمایت میکند و راه حل هایی برای چالشهای جهانی ارائه میدهد گرد هم می آورد و از همین طریق دریافت ایزو برای موسسات مختلف آسان میشود.

آیا میخواهید دریافت ایزو برای شما هم کاری راحت و آسان باشد؟ پس با ما همراه باشید.

صدور گواهینامه ایزو و دریافت ایزو می تواند ابزار مفیدی برای افزایش اعتبار برای هر کسب و کار، شرکت و هر سازمانی باشد، با نشان دادن اینکه محصول یا خدمات شما انتظارات مشتریان شما را برآورده میکند شما میتوانید به آسانی در بین مردم بدرخشید و شناخته شوید .به طور کلی برای برخی از صنایع، صدور گواهینامه ایزو و دریافت ایزو یک الزام قانونی یا قراردادی است. برای مابقی صنف های کاری باعث افزایش مشتریان و رضایت آنها و در نهایت پیشرفت در کسب و کار می شود. در نهایت فراموش نکنید به آسانی و خیلی سریع میتوانید جهت دریافت ایزو اقدام کنید و از مشاوره رایگان تیم حرفه ای ما استفاده کنید.

اخذ گواهینامه ایزو فوری

اخذ گواهینامه ایزو فوری را (در کمترین زمان ممکن) فقط و فقط با مجموعه حرفه ای سیستم کاران تجربه کنید. همانطور که همگی میدانیم گواهینامه ایزو و استاندارد ایزو موضوع بسیار جدی و مهمی است که باید حتما به آن توجه کنید و از آن غافل نشوید زیرا کمک میکند سازمان ها، شرکتها، کسب و کارها مشخصات فنی یا سایر معیارهای دقیق طراحی شده برای استفاده مداوم را به عنوان یک قاعده داشته باشند. اخذ گواهینامه ایزو فوری با مجموعه سیستم کاران تجربه ای لذت بخش است.

“استاندارد جهانی ایزو” ISO کمک میکند به ساده سازی زندگی و افزایش قابلیت اطمینان در نهایت اثر بخشی کالاها و خدمات مورد استفاده برای مصرف کننده و در نتیجه پیشرفت کسب و کار و افزایش مشتری و اعتماد سازی بین مشتریان که برای هر کسب و کاری جزء مهم ترین و اصلی ترین قواعد کار است. شرکت سیستم کاران شما را در راستای ” اخذ گواهینامه ایزو فوری” راهنمایی میکند تا بهترین اطلاعات را به دست آورید. سیستم کاران اولین و بزرگترین مرکز و موسسه معتبر و رسمی صدور گواهینامه ایزو در ایران است که میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن و خیلی فوری مراحل اخذ گواهینامه ایزو فوری و صدور انواع گواهینامه ایزو شما متقاضیان عزیز را انجام دهد.

دیگه وقت رو از دست ندید و همین حالا با مشاوران حرفه ای و تیم مجرب سیستم کاران تماس بگیرید و تمامی کار دریافت ایزو و اخذ گواهینامه ایزو فوری خود را به راحتی به ما بسپارید. ما در تمامی این مراحل و تا دریافت نهایی گواهینامه در کنار شما هستیم. دیگر نگران شرکت های کلاه بردار و دروغ های این چنینی نباشید ما در کنار شما هستیم تا چشم شما را نسبت به واقعیت های انواع گواهینامه ها باز کنیم و هر اطلاعاتی که در سراسر جهان وجود دارد به شما عزیزان بدهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و برای کسب و کار و سازمان خود بهترین گواهینامه ایزو را دریافت کنید. مشاورین و کارشناسان حرفه ای و متخصص ما در تمامی روزهای هفته آماده خدمات رسانی و پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

مقالات مرتبط