گواهینامه ایزو لوازم آرایشی و بهداشتی

گواهینامه ایزو لوازم آرایشی

گواهینامه ایزو لوازم آرایشی و بهداشتی

گواهینامه ایزو لوازم آرایشی و بهداشتی هم مانند دیگر گواهینامه های ایزو جهت بهبود شرایط ، جلب رضایت مشتریان ، استاندارد سازی تولید لوازم آرایشی ، رعایت تمام نکات بهداشتی و ایمنی و دیگر استانداردهای مهم در این صنعت به وجود آمده و هر سازمان و شرکتی که در این زمینه فعالیت میکند میتواند از این ایزو جهت رشد و ارتقای کاری خود استفاده نماید.همراه ما باشید تا با این گواهینامه ایزو بیشتر آشنا شوید.

استاندارد ایزو مناسب صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی

همانطور که گفتیم استاندارد ایزو مناسب لوازم آرایشی را در جهت بهبود خدمات انواع تولیدی ها، سازمان ها ، شرکت ها و فروشندگان این حوزه تدوین کرده‌اند . همه صنف ها برای دستیابی به اعتماد مشتریان باید نسبت به اخذ این ایزو و استاندارد‌ سازی های لازم اقدام کنند. این روزها تنها با شناسایی نیاز بازار و تولید محصول نمی‌ توانیم موجب موفقیت شرکت ‌ها و کسب و کارها شویم ؛ بلکه در درجه اول باید در راستای حفظ کیفیت محصول تلاش کنیم تا کالایی که روانه بازار می‌ کنیم کیفیت بالایی داشته باشد و بتوانیم برندمان را در ذهن مشتری ماندگار کنیم. گواهینامه ‌های ایزو نقش بسیار موثر و مفیدی در این پروسه ایفا می‌کنند.

جهت اخذ استاندارد ایزو – گواهینامه ایزو (دریافت ایزو یا صدور ایزو) سیستم کاران آماده ارائه خدمات به شرکت ها و سازمان ها می باشد. کارشناسان ما تمام وقت آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز هستند ما در سیستم کاران کنار شما هستیم که با کمترین هزینه و در مدت زمان کوتاهی گواهینامه ایزو اخذ نمایید.

این گواهینامه ایزو لوازم آرایشی انواع مختلفی از استاندارد های عمومی و تخصصی را شامل می‌ شود که در ادامه برخی از این استانداردها را خدمت شما معرفی می‌ کنیم.

گواهینامه ایزو 22716 ( شیوه ‌های تولید مناسب )

” گواهینامه ایزو 22716 ” کمیته فنی ISO/TC 217 Cosmetics در سال 2007 ، ایزو 22716، شیوه ‌های تولید خوب و مناسب برای لوازم آرایشی را تهیه کرد. این نسخه تصحیح شده، برای وضوح شامل تغییرات نحوی در زیر شاخه‌ های ۳٫۲٫۱٫۱ و ۱۱٫۲ است. هدف از این دستورالعمل‌ ها ارائه راهنمایی در مورد شیوه ‌های تولید خوب برای محصولات آرایشی است و ویژه صنایع آرایشی و بهداشتی تهیه شده‌ اند تا نیاز های خاص این بخش را در نظر بگیرند؛ همچنین توصیه‌ های سازمانی و عملی را در مورد مدیریت عوامل انسانی، فنی و اداری مؤثر بر کیفیت محصول ارائه ‌دهند.

کاربرد استاندارد و گواهینامه ایزو ۲۲۷۱۶محدوده( شیوه ‌های تولید مناسب لوازم آرایشی)

“استاندارد ایزو 22716” دستورالعمل ‌هایی را برای تولید ، کنترل ، ذخیره‌ سازی و ارسال محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه می ‌دهد. این دستورالعمل‌ ها جنبه‌ های کیفی محصول را بررسی می ‌کنند، اما به‌ طور کلی جنبه‌ های ایمنی پرسنل درگیر در کارخانه و حفاظت از محیط ‌زیست را نیز پوشش نمی ‌دهند؛ همچنین برای فعالیت ‌های تحقیق، توسعه و توزیع محصولات نهایی قابل ‌اجرا نیستند.

هیچ می دونستین اگر شرکت دارید یا یه کسب و کاری دارید یکی از کارهای واجبی که باید انجام بدید دریافت گواهینامه ایزو ؟ هنوز گواهینامه ایزو نگرفتید ؟ پس منتظر چی هستید ؟ همین حالا میتوانید نسبت به درخواست گواهینامه بین المللی ایزو اقدام کنید و با کارشناسان سیستم کاران تماس حاصل فرمایید.

گواهینامه ایزو 16128 ( مواد آرایشی طبیعی، معدنی و ارگانیک )

“گواهینامه ایزو 16128” ویژه مواد آرایشی طبیعی، معدنی و ارگانیک را شامل تعاریف و معیارهای فنی برای اصطلاحات طبیعی و ارگانیک تدوین کرده ‌اند. سازمان غذا و داروی ایالات متحده علی‌ رغم استفاده گسترده از اصطلاح طبیعی در محصولات مراقبت شخصی، تا قبل از این به طور رسمی این اصطلاح را تعریف نکرده و هیچ دستورالعملی در مورد استفاده از آن منتشر نکرده بود. ایزو 16128 را از نظر قانونی الزام‌ آور نکرده‌اند. در عوض، می‌توان آن را راهی برای تولیدکنندگان لوازم آرایشی در نظر گرفت تا از شیوه ‌های صنعتی خوب و درستی پیروی کنند و درعین ‌حال دقت لازم را نشان دهند.

جهت مطالعه و اطلاعات بیشتر شما میتوانید به مقاله گواهینامه ایزو معادن مراجعه فرمایید.

محدوده کاربرد استاندارد و گواهینامه ایزو 16128 ( مواد آرایشی طبیعی، معدنی و ارگانیک)

استاندارد جدید ایزو و “گواهینامه ایزو 16128” را به‌ عنوان مکمل استانداردهای ایزو موجود مانند ایزو 9001 در نظر می‌گیریم و روز‌ به‌ روز توجه تولیدکنندگان را به خود جلب می‌کند. بر این‌ اساس، بسیاری از تامین ‌کنندگان مواد خام در حال حاضر اطلاعات مربوط به شاخص منشا طبیعی و یا ارگانیک مواد تشکیل ‌دهنده خود را در اختیار تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی قرار می‌دهند.

گواهینامه ایزو 24475 ( سند آموزش عمومی لوازم آرایشی )

” گواهینامه ایزو 24475 ” کمیته فنی ISO/TC 217 Cosmetics در سال ۲۰۱۰ این استاندارد را در راستای اهداف زیر تهیه کرده است: هدایت شرکت ‌ها در مورد نحوه سازماندهی و انجام فعالیت‌ های یک کارخانه به‌ منظور کنترل عواملی که ممکن است بر کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی تأثیر بگذارد. دستیابی به یک برداشت مشترک و هماهنگ بین شرکت ‌ها و مقامات در سراسر جهان. قرار‌ دادن یک سند مرجع که توسط همگان به رسمیت شناخته شده و مطابق با نیازهای بازار جهانی باشد. این گزارش فنی یک هدف آموزشی دارد. هدف آن تشویق به درک واضح ‌تر از نیازهای آموزشی ISO/TR 24475:2010  در چارچوب معرفی عملی شیوه ‌های تولید خوب است. این گزارش فنی را می‌توان با ابزارهای نشان‌ دهنده شیوه ‌های تولید خوب در زمینه آرایشی تکمیل کرد.

محدوده کاربرد استاندارد و گواهینامه ایزو 24475 (سند آموزش عمومی لوازم آرایشی)

” گواهینامه ایزو 24475 “هدف ایزو 24475 کمک به آموزش پرسنل در کارخانه ‌های تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در چارچوب معرفی شیوه‌ های تولید خوب است. جنبه‌ های کیفی محصول آرایشی و بهداشتی را پوشش می‌دهد، اما جنبه‌ های ایمنی پرسنل، حفاظت از محیط‌ زیست یا موارد مربوط به ایمنی و کارایی محصولات نهایی را پوشش نمی‌دهد. این گزارش فنی به‌ تنهایی قابل ‌استفاده نیست و به‌ عنوان یک پیش ‌نیاز به ایزو 22716 که سند مرجع است نیاز دارد.

جهت اخذ استاندار ایزو – “گواهینامه ایزو” (دریافت ایزو یا صدور ایزو) سیستم کاران آماده ارائه خدمات به شرکت ها و سازمان ها میباشد. کارشناسان ما تمام وقت آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز هستند ما در سیستم کاران کنار شما هستیم که با کمترین هزینه و در مدت زمان کوتاهی گواهینامه ایزو اخذ نمایید.

گواهینامه ایزو ۲۱۱۴۸

 

گواهینامه ایزو 21148 (دستورالعمل‌ های کلی برای بررسی میکروبیولوژیکی لوازم آرایشی)

” گواهینامه ایزو 21148″ هدف ایزو 21148 کمک به اطمینان از یکسان بودن تکنیک‌ های کلی مورد استفاده برای انجام آزمایش ‌های میکروبیولوژیکی زیبایی در سایر آزمایشگاه‌ هایی است که این استانداردها را اخذ می‌کنند. هنگام انجام آزمایش‌ها میکرو بیولوژیکی برای محصولات آرایشی ، مهم است بدانید که فقط آن دسته از میکرو ارگانیسم‌ هایی که در نمونه‌ ها وجود دارند باید جدا یا شمارش شوند. میکرو ارگانیسم‌ ها محیط را آلوده نمی‌کنند. برای دستیابی به این امر، توجه به بهداشت فردی و استفاده از تکنیک‌های کاری که تا حد امکان از آلودگی ‌های خارجی جلوگیری می کند، ضروری است.

محدوده کاربرد استاندارد و گواهینامه ایزو 21148 (دستورالعمل‌ های کلی برای بررسی میکرو بیولوژیکی لوازم آرایشی)

” گواهینامه ایزو 21148 ” این سند دستورالعمل ‌های کلی برای انجام بررسی ‌های میکروبیولوژیکی محصولات آرایشی و بهداشتی، به ‌منظور اطمینان از کیفیت و ایمنی آن‌ ها، مطابق با تجزیه ‌و تحلیل خطر مناسب ارائه می ‌دهد. به دلیل تنوع زیاد محصولات و کاربردهای بالقوه، این دستورالعمل‌ ها ممکن است برای برخی از محصولات با تمام جزئیات مناسب نباشد.

گواهینامه ایزو 22715 ( بسته ‌بندی و برچسب ‌گذاری لوازم آرایشی)

” گواهینامه ایزو 22715 ” توسط کمیته فنی ISO/TC 217 تهیه شده است. این استاندارد مشخصات بسته ‌بندی و برچسب ‌گذاری تمام نمونه‌ های رایگان محصولات آرایشی و بهداشتی را ارائه می ‌دهد. این استاندارد بیان می ‌کند که بسته ‌بندی مواد آرایشی باید مطابق با مشخصات ارائه شده توسط تولیدکننده و متناسب با آسیب‌ های ناشی از ذخیره‌ سازی و حمل ‌و نقل طراحی شود.

محدوده کاربرد استاندارد و گواهینامه ایزو 22715 ( بسته ‌بندی و برچسب ‌گذاری لوازم آرایشی)

” گواهینامه ایزو 22715 ” این استاندارد بین ‌المللی الزاماتی را برای بسته ‌بندی و بر چسب‌ گذاری تمام محصولات آرایشی و بهداشتی که طبق مقررات ملی یا شیوه ‌های در نظر گرفته شده برای فروش یا توزیع رایگان تعریف شده است مشخص می‌ کند. مقررات ملی در برخی موارد میتواند سخت‌ گیرانه ‌تر از الزامات این استاندارد باشد.

گواهینامه ایزو 17276 ( غربالگری و روش ‌های کمی برای فلزات سنگین در لوازم آرایشی)

” گواهینامه ایزو 17276 ” فلزات سنگین به طور طبیعی در محیط وجود دارند. برخی از آن ‌ها در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرند و به دلیل سمی بودن اغلب نگران ‌کننده هستند.

در حالی‌ که پذیرفته ‌شده است که رد فلزات سنگین در محصولات آرایشی و بهداشتی به دلیل ماهیت این عناصر اجتناب ‌ناپذیر است، اما شرکت ‌ها اقدامات متعددی را برای نظارت و کنترل مقدار مصرف این فلزات انجام داده‌ اند.

محدوده کاربرد استاندارد و گواهینامه ایزو 17276 ( غربالگری و روش ‌های کمی برای فلزات سنگین در لوازم آرایشی)

“گواهینامه ایزو 17276” رایج ‌ترین معمولی ترین رویکردهای تحلیلی را برای غربالگری و تعیین کمیت فلزات سنگین در سطح مواد خام و محصول نهایی معرفی میکند. این گزارش فنی تکنیک‌ هایی از واکنش رنگ ‌سنجی سنتی را پوشش می ‌دهد که می‌ تواند بدون ابزار گران ‌قیمت تا دستگاه پیشرفته اجرا شود. هدف این استاندارد تعیین یا پیشنهاد محدودیت غلظت قابل ‌قبول فلزات سنگین در مواد خام و محصولات نهایی که باید توسط هر مرجع نظارتی تعیین شود نیست.

گواهینامه ایزو 17276

با ما همراه باشید با استانداردهای عمومی گواهینامه ایزو لوازم آرایشی

“استانداردهای عمومی گواهینامه ایزو لوازم آرایشی” طبق آخرین آمار ، سازمان بین ‌المللی استاندارد سازی ایزو تعداد 22088 عدد استاندارد منتشر کرده و روز به‌ روز بر تعداد آن نیز می ‌افزاید. استانداردهایی که در ادامه می گوییم را در دسته ایزو ویژه لوازم آرایشی قرار نمی‌دهیم؛ بلکه به آن ‌ها استانداردهای عمومی می‌گوییم و به ‌گونه ‌ای آن‌ ها را تدوین کرده ‌اند که برای تمام حیطه ‌ها و صنف‌ها کاربرد دارد. بر فرض شما هر شرکت، سازمان و یا کسب و کاری که دارید باید از این استانداردها استفاده کنید.

گواهینامه ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت

“گواهینامه ایزو 9001” سیستم مدیریت کیفیت، به مباحث کیفی با دیدگاه کلی ‌نگر، نه به‌ صورت جزئی و فنی، می پردازد. همین موضوع باعث شده است تا این استاندارد را به ‌عنوان محبوب‌ترین سیستم استاندارد مدیریت کیفیت برای‌ همه سازمان ها در سطح جهان بشناسند در این صورت شما هر کسب و کاری که داشته باشید یکی از الزامات این است که ایزو 9001 را دریافت کنید. این گواهینامه مزایای بسیار زیادی دارد که شما عزیزان می توانید در سایت ما به صفحه این استاندارد رجوع کنید و اطلاعات کامل را به دست آورید.

گواهینامه ایزو 14001 سیستم مدیریت محیط‌ زیست

“گواهینامه ایزو 14001” سیستم مدیریت محیط زیست، را به عنوان چارچوبی برای ایجاد سیاست ها و تغییرات فرآیندی تدوین کردند تا به شما در بهبود عملکرد محیط‌ زیست کمک کند. شما باید بدون در‌ نظر‌ گرفتن صنعتی که در آن کار می‌کنید، مدیریت محیط‌ زیست را اولویت اصلی کسب ‌و کار خود قرار دهید. الزامات این گواهینامه علاوه بر حفظ جنبه‌ های زیست‌ محیطی، کنترل بیشتری بر هزینه ‌ها و بهبود شهرت مجموعه شما دارد در این صورت شما هر کسب و کاری که داشته باشید یکی از الزامات این است که این ایزو را دریافت کنید. این گواهینامه مزایای بسیار زیادی دارد که شما عزیزان می توانید در سایت ما به صفحه این استاندارد رجوع کنید و اطلاعات کامل را به دست آورید.

گواهینامه ایزو 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

“گواهینامه ایزو 45001” سیستم مدیریت ایمنی‌ و بهداشت شغلی، برای اولین در سال 2018 منتشر شد. بنگا‌های اقتصادی به ویژه پیمانکاران و واحد‌های صنعتی به عنوانی ابزاری توسعه ‌یافته و کار را برای کاهش و پیشگیری از حوادث شغلی به ‌شدت از آن استقبال کردند. این استاندارد را شامل الزامات و دستورالعمل ‌هایی قرار دادند که با ایجاد چارچوبی برای بهبود ایمنی کارکنان و کاهش خطرات در محیط کار در سراسر جهان اقدام کنند. در این صورت شما هر کسب و کاری که داشته باشید یکی از الزامات این است که این ایزو را دریافت کنید. این گواهینامه مزایای بسیار زیادی دارد که شما عزیزان می توانید در سایت ما به صفحه این استاندارد رجوع کنید و اطلاعات کامل را به دست آورید.

اخذ گواهینامه ایزو – صدور گواهینامه ایزو – دریافت گواهینامه ایزو

به پایان این مقاله آموزشی رسیدیم .ممنون که تا اینجا همراه ما بودید.”تیم سیستم کاران” همه تلاش خود رامی کند تا پاسخ تمامی سوالات شما را بدهد و هرگونه ابهامی را برای شما برطرف کند. لازم به ذکر است که تیم سیستم کاران کلیه فعالیتهای مربوط به دریافت و اخذ گواهینامه های ایزو و انواع گواهینامه ایزو را انجام میدهد. برای دریافت گواهینامه ایزو با پشتیبان های ما تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده خدمات رسانی با شما عزیزان هستند.جهت “اخذ گواهینامه ایزو “و دریافت استاندارد ایزو – صدور گواهینامه ایزو می توانید از طریق سیستم کاران اقدام نمایید. سیستم کاران برترین مرکز جهت اخذ گواهینامه ایزو در کشور با مجوز رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

از مزایای اخذ گواهینامه ایزو از شرکت با سابقه سیستم کاران :

  • پیاده سازی رایگان،
  • مشاوره تلفنی و حضوری،
  • مشاوره از مشاورین فوق حرفه ای در زمینه صدور گواهینامه های ایزو،
  • سرعت در کارسازی،
  • صدور فوری گواهینامه ایزو،
  • صدورگواهینامه ایزو با پرداخت کمترین هزینه ،
  • پشتیبانی 24 ساعته،
  • استفاده از تجربیات متخصصین ایزو،
  • جذب مشتری و افزایش مشتری ،
  • رشد کسب و کار،

1 دیدگاه برای “گواهینامه ایزو لوازم آرایشی و بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *