مزایای اخذ گواهینامه ایزو چیست؟

مزایای اخذ گواهینامه ایزو

اطلاعات کامل در مورد مزایای اخذ گواهینامه ایزو

همانطور که میدانید ISO مخفف سازمان بین المللی استانداردسازی است. و مزایای اخذ گواهینامه ایزو بسیار زیاد است. از این رو با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعات خود را بالا ببرید و ابهامات و سوالات ذهنتان را برطرف سازید.

صدور گواهینامه ISO از طریق یک فرآیند صدور گواهینامه که توسط یک نهاد صدور گواهینامه معتبر انجام می شود، به دست می آید. این فرآیند شامل ارزیابی شیوه ها، رویه ها و سیستم های سازمان در برابر الزامات استاندارد ISO قابل اجرا است. در صورتی که سازمان با موفقیت تمامی الزامات را برآورده کند، گواهی ISO برای آن صادر می شود که نشان دهنده تعهد آن به کیفیت و رعایت استانداردهای بین المللی است.

دریافت انواع گواهینامه ایزو فوری با شرکت حرفه ای سیستم کاران

آیا تا به امروز به داشتن گواهینامه ایزو فکر کرده اید؟ آیا میدانید که برای کسب و کار خود به چه گواهی نامه ایزویی نیاز دارید؟ آیا با انواع استانداردهای ایزو آشنایی دارید؟ آیا میدانید که چه استانداردی مناسب برای کسب و کار، سازمان و یا شرکت شما است؟ آیا از مزایا و فواید گواهینامه ها و استانداردهای ایزو اطلاعی دارید؟ و سوال آخر آیا میدانید اگر قصد دریافت ایزو فوری داشتید به کجا باید مراجعه کنید؟ خبر خوب این است که همین الان درست ترین جایی هستید که میتوانید باشید. فقط کافیست با کارشناسان و مشاوران فوق حرفه ای ما تماس بگیرید تا پاسخ تمامی سوالات خود را دریابید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

از جمله مزایای کلی اخذ و دریافت گواهینامه ایزو میتوان به این موارد اشاره کرد :

جهانی شدن و ایجاد مزیت رقابتی در صادرات و تجارت، دریافت گواهینامه بین المللی معتبر با کد رجیستر، ایجاد فروش بیشتر به دلیل تقویت برند، ایجاد و بهبود یک سیستم مدیریت کارا، مدیریت کیفیت محصولات و خدمات سازمان و در نهایت ایجاد احساس اطمینان خاطر در مشتریان که همین امر بسیار مهم و حائز اهمیت است و میتواند فروش شما را چندین برابر بیشتر کند و باعث رشد کسب و کار و تجارت شما بشود.

در مورد مزایای اخذ گواهینامه ایزو بیشتر بدانید:

برخی از مزایای کلیدی

صدور گواهینامه ISO می تواند چندین تأثیر مثبت بر کسب و کارها داشته باشد. در اینجا برخی از مزایای کلیدی وجود دارد:

افزایش اعتبار و شهرت: گواهینامه ISO نشان می دهد که یک تجارت از استانداردهای بین المللی است و بهترین شیوه ها پیروی می کند. این امر اعتبار و شهرت شرکت را افزایش می دهد، زیرا نشان دهنده تعهد به کیفیت، ایمنی و رضایت مشتری است. این می تواند منجر به افزایش اعتماد در بین مشتریان، شرکا و ذینفعان شود.

بهبود رضایت مشتری: استانداردهای ISO بر رویکردهای “مشتری محور”، مانند برآورده کردن نیازهای مشتری، افزایش کیفیت محصول/خدمات، و پرداختن به بازخورد مشتری تمرکز دارند. با پیاده‌ سازی سیستم‌ های مدیریت دارای گواهی ISO، کسب ‌و کارها می‌توانند فرآیندهای خود را بهبود بخشند، محصولات یا خدمات ثابت و باکیفیت را ارائه دهند و در نهایت رضایت مشتری را افزایش دهند.

افزایش کارایی و صرفه جویی در هزینه: گواهینامه ISO پذیرش فرآیندهای کارآمد، مدیریت ریسک و بهبود مستمر را ارتقا می دهد. با اجرای رویه‌های استاندارد و بهینه‌سازی عملیات، کسب‌ و کارها می‌توانند گردش کار خود را ساده‌سازی کنند، خطاها را کاهش دهند، ضایعات را به حداقل برسانند و کارایی کلی را افزایش دهند. این به نوبه خود می تواند منجر به صرفه جویی در هزینه و بهبود عملکرد مالی شود.

در مورد مزایای اخذ گواهینامه ایزو بیشتر بدانید :

اخذ گواهینامه ایزو فوری – صدور گواهینامه ایزو فوری – دریافت گواهینامه ایزو فوری

جهت “اخذ گواهینامه ایزو” و دریافت استاندارد ایزو – صدور فوری گواهینامه ایزو میتوانید از طریق سیستم کاران اقدام نمایید. سیستم کاران برترین مرکز جهت اخذ گواهینامه ایزو (دریافت ایزو – صدور ایزو) در کشور با مجوز رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

فرصت های بازار گسترده: گواهینامه ISO اغلب برای شرکت در بازارها یا صنایع خاص یک الزام است. می تواند درها را به روی فرصت های تجاری جدید، هم در داخل و هم در سطح بین المللی باز کند. بسیاری از مشتریان و سازمان‌ها ترجیح می‌دهند با تامین‌کنندگان دارای گواهی ISO کار کنند و به کسب‌ و کارهای دارای گواهی مزیت رقابتی و دسترسی به پایگاه مشتریان گسترده‌تری می‌دهند.

انطباق با مقررات و مدیریت ریسک: استانداردهای ISO اغلب با الزامات قانونی و مقرراتی در صنایع مختلف مطابقت دارند. با اخذ گواهینامه ISO، کسب و کارها می توانند مطابقت با مقررات مربوطه را نشان دهند و خطرات مرتبط با کیفیت، اثرات زیست محیطی، امنیت اطلاعات، بهداشت و ایمنی شغلی و سایر زمینه های حیاتی را کاهش دهند.

همانطور که میدانید اخذ گواهینامه های ایزو به دلیل وجود شرکت های نامعتبر کمی سخت شده است ولی ما اینجا هستیم تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنیم از این رو جهت دریافت گواهینامه ایزو باید یک سری موارد را در نظر بگیرید.

از جمله این راهنمایی ها ی لازم جهت اجرای ایزو :

سیستم های کیفیت موجود خود را با نیازهای ایزو مقایسه کنید. به تعهد و حمایت از مدیریت ارشد به خوبی توجه کنید. نقشه ها و نقش ها، مسئولیتها و زمان بندی ها را به اشتراک بگذارید. تمام کسب و کار را با ارتباطات داخلی خوب درگیر کنید. برای رسیدن به بهترین نتایج، یه تیم پیاده سازی ایجاد کنید. به طور منظم سیستم ایزو خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که شما آن را به طور مداوم بهبود می دهید. اصول مدیریت کیفیت را به کسب و کار خود متصل کنید. مشارکت کارکنان را با آموزش و انگیزش انگیزه دهید. به دریافت بازخورد مشتری و تامین کننده در مدیریت کیفیت فعلی توجه کنید. و در آخر میتوانید از مشاوران ما راهنمایی های لازم را بگیرید و اگر سوالی دارید که در اینجا به آن پاسخ داده نشده با ما تماس بگیرید.

تعامل کارکنان و فرهنگ سازمانی : گواهینامه ISO فرهنگ کیفیت، حرفه ای بودن و بهبود مستمر را در سازمان پرورش می دهد. چارچوبی برای درگیر کردن کارمندان، تعریف نقش ها و مسئولیت ها و ارتقای احساس مالکیت و مسئولیت پذیری فراهم می کند. این می تواند منجر به افزایش رضایت، انگیزه و بهره وری کارکنان شود.

روابط با تامین کننده و مدیریت زنجیره تامین : گواهینامه ISO می تواند در انتخاب تامین کننده و مدیریت سودمند باشد. این نشان دهنده تعهد یک شرکت به کیفیت است و به تامین کنندگان اطمینان می دهد که کسب و کار طبق استانداردهای شناخته شده عمل می کند. این می تواند روابط با تامین کنندگان را تقویت کند، کارایی زنجیره تامین را بهبود بخشد و از تحویل ورودی های با کیفیت بالا اطمینان حاصل کند.

توجه به این نکته مهم است که در حالی که گواهینامه ISO مزایای زیادی دارد، تأثیر آن ممکن است بسته به صنعت، بازار و سازمان خاص متفاوت باشد. پیاده سازی و ادغام موفقیت آمیز سیستم های مدیریت دارای گواهی ISO نیازمند تعهد، سرمایه گذاری و تلاش های مداوم برای حفظ انطباق و ایجاد بهبود مستمر است.

جهت اخذ استاندارد ایزو و گواهینامه ایزو ( دریافت ایزو یا صدور ایزو)مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران آماده ارائه خدمات به شرکت ها و سازمانها می باشد. کارشناسان ما تمام وقت آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز هستند.

 

راهنمایی ها ی لازم جهت اجرای ایزو

 

همراه ما باشید با ادامه مقاله آموزشی

اخذ انواع گواهینامه ایزو – صدور انواع گواهینامه ایزو – دریافت فوری انواع گواهینامه ایزو با سیستم کاران، جهت “اخذ گواهینامه ایزو فوری” و دریافت فوری استاندارد ایزو – صدور فوری گواهینامه ایزو میتوانید از طریق سیستم کاران اقدام نمایید. سیستم کاران برترین مرکز جهت اخذ گواهینامه ایزو (دریافت ایزو – صدور ایزو) در کشور با مجوز رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت میباشد. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما و برترین مشاوران کشور بهره مند شوید.

استانداردهای ISO مختلفی وجود دارند که هر کدام بر جنبه های مختلف عملیات تجاری تمرکز دارند.

برخی از استانداردهای محبوب ISO عبارتند از:

ISO 9001:2015 – سیستم مدیریت کیفیت (QMS):

این استاندارد معیارهایی را برای یک “سیستم مدیریت کیفیت” تعیین می کند که بر رضایت مشتری، بهبود مستمر و مدیریت موثر فرآیندها تاکید دارد. سیستم مدیریت کیفیت (QMS) برای سازمان های تولید خودرو و قطعات خدمات مربوطه: این استاندارد که با نام IATF 16949 شناخته می شود، به طور خاص برای صنعت خودرو طراحی شده است. این استاندارد الزامات اضافی ISO 9001 را با تمرکز بر فرآیندهای خاص تولید و زنجیره تامین خودرو بیان می کند.

ISO 14001:2015 – سیستم مدیریت محیطی (EMS):

این استاندارد چارچوبی را برای سازمان ها فراهم میکند تا یک “سیستم مدیریت زیست محیطی” موثر ایجاد و حفظ کنند و به آنها کمک می کند تا اثرات زیست محیطی خود را به حداقل برسانند و با مقررات زیست محیطی مطابقت داشته باشند.

اگر خواهان “اخذ گواهینامه ایزو” هستید پس نیاز به یک مشاور ایزو دارید.

برای اخذ گواهینامه ایزو معتبر باید ابتدا اقدام به استقرار الزامات ایزو نمایید.

مدت زمان اخذ گواهی نامه ایزو بستگی به اهداف تعیین شده سازمان دارد. با مشاوران سیستم کاران در تماس باشید تا شما عزیزان را در این راستا راهنمایی کنند.

از جمله فواید کلی و مزایای کلی دریافت کردن گواهینامه ایزو برای شرکتها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش رضایت مشتریان، توصیف، درک و ارتباطات بیشتر، ایجاد یک فرهنگ حرفه ای و ماموریت بهتر، بهبود پایداری عملیات شما و تمرکز مدیریت و کارمندان و پرسنل، آشنا شدن با نیازهای مشتریان و بهبود کیفیت شرکت، رشد کسب و کار و حرفه ای شدن برند شما عزیزان، انجام فعالیت های بین المللی و تجارت جهانی و در نهایت بهبود بهره وری، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در هزینه و وقت.

ISO 45001:2018 – سیستم “مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی” (OHSMS):

این استاندارد الزامات یک سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی را مشخص می کند و به سازمان ها کمک می کند تا از صدمات، بیماری ها و تلفات ناشی از کار جلوگیری کنند.

ISO 50001:2018 – “سیستم مدیریت انرژی” (EnMS):

این استاندارد چارچوبی را برای سازمانها فراهم می کند تا یک سیستم مدیریت انرژی ایجاد کنند و آنها را قادر به بهبود عملکرد انرژی، کاهش هزینه های انرژی و به حداقل رساندن انتشار گازهای گلخانه ای میکند.

مزایای اخذ گواهینامه ایزو

اینها تنها چند نمونه هستند و استانداردهای ISO بسیار بیشتری برای صنایع و بخش های مختلف موجود است. سازمان ها به دنبال گواهی ISO هستند تا پایبندی خود را به بهترین شیوه های بین المللی نشان دهند، اعتبار خود را افزایش دهند، رقابت خود را بهبود بخشند و نیازهای مشتریان را برآورده سازند.

اخذ گواهینامه ایزو فوری – صدور گواهینامه ایزو فوری – دریافت گواهینامه ایزو فوری

جهت “اخذ گواهینامه ایزو” و دریافت استاندارد ایزو – صدور فوری گواهینامه ایزو میتوانید از طریق سیستم کاران اقدام نمایید. سیستم کاران برترین مرکز جهت اخذ گواهینامه ایزو (دریافت ایزو – صدورایزو) در کشور با مجوز رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

چند گواهینامه تخصصی ISO دیگر نیز وجود دارد:

ISO 13485:2016 – “سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی”:

این استاندارد مختص صنعت تجهیزات پزشکی است. الزامات یک سیستم مدیریت کیفیت در طراحی، توسعه، تولید وخدمات تجهیزات پزشکی را تشریح میکند.

ISO/IEC 27001:2013 –” امنیت اطلاعات برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات”:

این استاندارد بر امنیت اطلاعات در چارچوب مدیریت خدمات فناوری اطلاعات تمرکز دارد. این یک رویکرد سیستماتیک برای مدیریت اطلاعات حساس و اطمینان از محرمانه بودن، یکپارچگی و در دسترس بودن آنها ارائه میدهد.

به طور کلی سوالی که همیشه برای مشتریانی که صاحب برند و شرکت هستند این است که چقدر داشتن گواهینامه ایزو مزایا دارد؟

 باید این گونه بگوییم که هر چقدر از مزایای ایزوها برای شما بگوییم کم است.

 با داشتن گواهینامه ایزو میتوانید رشد چشمگیر به کسب و کار خود دهید.

در ضمن جالب است بدانید که یه “مشاور ایزو” نمیتواند اقدام به اخذ ایزو برای شما عزیزان نماید.

و این موضوع برعهده نهاد “صدور گواهینامه” است.

مشاور شما وظیفه دارد شما را مطابق با استانداردهای ایزو و تصویب ممیزی کیفیت خارجی که به دست یه فرد حسابرس شخص‌ ثالث انجام میشود، تنظیم کند.

فواید دریافت کردن گواهینامه ایزو

 

ISO 22301:2019 –”سیستم مدیریت تداوم کسب و کار”:

این استاندارد به سازمانها کمک میکند تا یک سیستم مدیریت تداوم کسب و کار را ایجاد و حفظ کنند. آنها را قادر می سازد تا تهدیدات بالقوه را شناسایی کنند، برنامه ها و قابلیت هایی را برای پاسخگویی به اختلالات ایجاد کنند و از تداوم عملکردهای حیاتی کسب و کار اطمینان حاصل کنند.

ISO 22000:2018 –”سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی”:

این استاندارد برای سازمان های صنایع غذایی قابل اجرا است. الزامات یک سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی را تعیین می کند و به سازمان ها کمک می کند تا از ایمنی محصولات غذایی در سراسر زنجیره تامین اطمینان حاصل کنند.

ISO/IEC 20000-1:2018 –”سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات”:

این استاندارد بر مدیریت خدمات فناوری اطلاعات تمرکز دارد. این چارچوبی را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند تا یک سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات مؤثر ایجاد و حفظ کنند و از ارائه خدمات فناوری اطلاعات با کیفیت بالا اطمینان حاصل کنند.

ISO 31000:2018 –”مدیریت ریسک”:

این استاندارد اصول و دستورالعمل هایی را برای مدیریت موثر ریسک ارائه میدهد. این به سازمان ها کمک می کند تا ریسک ها را در حوزه های مختلف عملیات خود شناسایی، ارزیابی و مدیریت کنند.

اینها تنها چند نمونه از گواهینامه های تخصصی ISO هستند. بسیاری از استانداردهای دیگر برای صنایع و بخش‌های خاص مانند خودروسازی (ISO/TS 16949)، هوافضا (AS9100)، مدیریت انرژی (ISO 50001) و مسئولیت اجتماعی (ISO 26000) در دسترس هستند. انتخاب گواهینامه بستگی به ماهیت فعالیت های سازمان و الزامات خاصی دارد که به دنبال رفع آن است.

ازجمله فواید کلی و مزایای کلی دریافت کردن گواهینامه ایزو برای سازمان ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد فرصتهای بازاریابی و ورودبه بازارهای جدید و تمرکز مدیریت ، شناخت بیشتر مشتریان و نیازهایشان و کسب درآمد بیشتر از مشتریان جدید، مشخص شدن مسئولیت ها در سراسر سازمان و شرکت ها، ایجاد فرصتی برای کسب و کار و تجارت بین المللی بهینه نمودن فرآیندها و ارتباط با کارکنان و مشتریان، افزایش بهره وری و مزیت رقابتی، ایجاد سیستم ارزیابی جهت بهبود مستمر و کاهش خطرات احتمالی و کاهش حق بیمه، بهبود کیفیت، خدمات، ایمنی و رضایت مشتریان و کاهش برگشتی محصولات و شکایت مشتریان، توسعه دادن سیستم مدیریت و شناسایی فرآیند اصلی، وجود نظارت، بازرسی برسیستم و شناسایی نقاط ضعف و قدرت، تجارت بین الملل و مشارکت در صنعت و بهره وری بیشتر و در نهایت رشد چشمگیر کسب و کار و رسیدن به اهداف سازمان.

ISO/IEC 17025:2017 – “الزامات عمومی برای صلاحیت آزمایشگاه‌های آزمایش و کالیبراسیون”:

این استاندارد برای آزمایشگاه‌هایی که فعالیت‌های آزمایش و کالیبراسیون را انجام می‌دهند، قابل اجرا است. چارچوبی برای اطمینان از صلاحیت فنی و قابلیت اطمینان نتایج آزمایشگاهی فراهم می کند.

مزایای اخذ گواهینامه ایزو

ISO 20121:2012 –”سیستم مدیریت پایداری رویدادها”:

این استاندارد برای صنعت رویدادها طراحی شده است. این به سازمان ها کمک می کند تا رویدادها را به شیوه ای پایدار با در نظر گرفتن اثرات اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی برنامه ریزی و مدیریت کنند.

ISO/IEC 19770-1:2017 –”مدیریت دارایی فناوری اطلاعات”:

این استاندارد دستورالعمل هایی را برای مدیریت دارایی های فناوری اطلاعات در طول چرخه عمر آنها ارائه می دهد. این به سازمان ها کمک می کند تا ارزش، هزینه، ریسک و عملکرد دارایی های فناوری اطلاعات خود را بهینه کنند.

میتوان گفت گواهینامه ایزو یک ابزار بسیار قدرتمند است برای :

رشد کسب و کار بیشتر و رقابت در مناقصات، پیشرفت عملکرد موثر ذینفعان و تامین زنجیره های تولید، کسب رضایت بیشتر مشتریان، بهبود مداوم، عملیات ساده و کاهش هزینه ها، انعطاف پذیری بیشتر و رسیدن به یک کسب و کار پایدار و رسیدن به حکومت قوی و سازمان یافته در سازمان و رسیدن به اهداف بلند مدت .

علاوه بر این لازم به ذکر است زمانی که دارید یک مرجع صدور گواهینامه را انتخاب میکنید، به نکات زیر دقت کنید:

در درجه اول ببینید شرکت مورد نظر اعتباربخشی تاییدیه مستقل شایستگی را فراهم میکند یا نه. سپس چند مرجع صدور و اخذ گواهینامه و استاندارد ایزو را ارزیابی کنید و با هم مقایسه کنید. در ادامه سوابق کاری آن شرکت را بسنجید و در موردش حسابی تحقیق کنید. خوب دقت کنید و بررسی کنید که آیا سازمان صدور گواهی از “استاندارد CASCO مربوطه استفاده میکند. به خوبی بررسی کنید که سازمان مدنظرتان معتبر است یا نه. حواستان را خوب جمع کنید تا در دام شیادان و افراد سودجو و سواستفاده کن نیفتید. و در آخر دقت کنید اعتبارسنجی اجباری نیست و عدم اعتبار لزوما به معنای معتبر نبودن نهاد صدور گواهینامه نیست.

مزایای اخذ گواهینامه ایزو

ISO 27017:2015 – آیین نامه عمل برای “کنترل های امنیت اطلاعات” برای سرویس های ابری: این استاندارد بر روی کنترل های امنیت اطلاعات ویژه محیط های رایانش ابری تمرکز دارد. این به ارائه دهندگان خدمات ابری و مشتریان کمک می کند تا خطرات امنیتی را مدیریت کرده و از داده ها در فضای ابری محافظت کنند.

اینها تنها چند نمونه دیگر از گواهینامه های تخصصی ISO هستند. استانداردهای ISO متعددی در صنایع و بخش‌های مختلف موجود است که به جنبه‌های خاصی از کیفیت، ایمنی، امنیت و مدیریت زیست محیطی می‌پردازد. انتخاب یک گواهینامه خاص به صنعت، اهداف و الزامات انطباق سازمان بستگی دارد.

بسیار از شما همراهان عزیز ممنونیم که این مقاله آموزشی را مطالعه کردید و به دانش خود افزودید. تمام تلاش تیم ما یاری دادن و اطلاعات مفید و به روز دادن به شما عزیزان است.

مزایای اخذ فوری گواهینامه ایزو توسط شرکت سیستم کاران :

 • پیاده سازی کاملا رایگان
 • جلب اعتماد ذینفعان و مشتریان
 • مشاوره تلفنی و حضوری
 • کمک به ایجاد کنترل ها و بهبود کیفیت
 • سرعت در کارسازی
 • بهبود کیفیت و کاهش ضایعات
 • صدور گواهینامه ایزو فوری
 • جلب اعتمادعموم مردم جهت شیوه های تجاری صحیح ومطمئن
 • پرداخت کمترین هزینه جهت صدور گواهینامه ایزو
 • صدور فوری گواهینامه ایزو
 • ارتقای وجهه شرکت در بازار و عمومی
 • گرفتن مشاوره از مشاورین فوق حرفه ای در زمینه صدور گواهینامه های ایزو
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • افزایش قرارداد و چشم اندازها
 • استفاده از تجربیات متخصصین ایزو
 • بهبود مدیریت ریسک و عملکرد
 • افزایش قابلیت اطمینان محصول و خدمت
 • جذب مشتری و افزایش مشتری و در نتیجه رشد کسب و کار

ما در مجموعه بزرگ سیستم کاران کنار شما هستیم که با کمترین هزینه و در مدت زمان کوتاهی “گواهینامه ایزو” اخذ نمایید.

تمامی مستندات و هر آنچه نیاز دارید به همراه گواهینامه ایزو در سایت سیستم کاران مستندات قابل دسترسی میباشد.

بنابراین برای اخذ گواهی نامه ایزو با حداقل هزینه و بهترین مزایا شرکت سیستم کاران در کنار شما است.

ممنون که تا اینجا به مقاله مزایای اخذ گواهینامه ایزو همراه ما بودید. تیم سیستم کاران همه تلاش خود را میکند تا پاسخ تمامی سوالات شما را بدهد و هرگونه ابهامی را برای شما برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *